Meie lugu

OÜ Ilupärg alustas tegevust 2012 aasta sügisel hakates valmistama käsitööna ettevõtetele ja eraklientidele peamiselt tähtpäevadeks looduslikest materjalidest kaunistusi.

Meie firma alguslugu kajastab artikkel „Pool tuhat pärga poole aastaga: hobi kasvas pere-ettevõtteks“ mida saab lugeda arhiivist aadressil:

https://maaleht.delfi.ee/arhiiv/pooltuhat-parga-poole-aastaga-hobi-kasvas-pere-ettevotteks?id=65429448

Meie käsitöö suuremateks edasimüüjateks on tänaseni aianduskeskused Hortes ja Hansaplant. Lisaks neile on OÜ Ilupärg tooteid tellinud Tallinna Linnavolikogu, Tallinna Kesklinna Valitsus, Swedbank, Siseministeerium, Vanalinna Jõuluturg jt.

Kuna meie tooted kuuluvad floristika valdkonda, arendasime oma oskusi edasi. Lõpetades Eesti Floristikakooli meistrikursuse ja profikursuse olime valmis avama oma lillepoe. See sai teoks 02.12.2019 nimega KATI LILLEPOOD, aadressil Peterburi tee 98, Tallinn (HyperRimi)

Eelnevale tuginedes töötavad Kati Lillepoes diplomeeritud tunnistusega floristid, kes on loonud ainulaadseid tooteid paljudele partneritele. Hindame alati kõrgelt kliendisõbralikku ja professionaalset lähenemist klientidele. Kuna meil on kogemusi ruumide dekoreerimisel, saame pakkuda oma abi kõikvõimalike ürituste lilledega kaunistamisel.

Alates 2020 kevadest hakkasime igapäevaselt tegelema ka lillede kullerteenusega. Toimetame teie tellimused kohale Tallinnas ja selle ümbruses. Suudame oma klintidele pakkuda parimat kvaliteeti ja garanteerime usaldusväärse kimpude ja lilleseadete kohale toimetamise. Kinnitame, et iga lillekimp valmib käsitööna Kati Lillepoes ja anname selle lillede saajale vastutustundega üle.

Lilli saab saata erinevate sündmuste puhul

Meie veebipoest saad sa tellida rõõmsaid sünnipäeva kimpe, südamlikke emadepäeva seadeid, luksuslikke sõbrapäeva roose, romantilisi naistepäeva tulbikimpe, värvilisi  suvelilli koolilõpetajale,kaastundekimpe, matusepärgi ja palju rohkemgi. Laias valikus pakume saatmiseks lilleseadeid koju ja kontorisse. Toimetame kohale kenasti pakendatud ja lilledega seotud lillekorve, puuviljakorve ja kvaliteetveine. Lilledele saab alati lisaks tellida Raffaello ja Kalevi šokolaadi ja kommikarpe ning Martini Asti vahuveine.

Oleme Eesti käsitööna valmistanud nii jõuludeks kui kevadpühaks erinevaid kollektsioone, nendest leiab jõuluseadeid, jõulupärgi, jõulutähti, südameid jpm. 

Kevadkollektsioon pakub lisaks kevadpärgadele ja seadetele teisi lihavõtteks sobivaid kaunistusi (pesa, mida saab kasutada värvitud munade alusena, kuid sobib ka lihtsalt dekoratsiooniks koju või kontorisse). Saad olla kindel, et Kati Lillepoe valikust leiad ideaalse kingituse kõigile oma kallitele inimestele.

Kati Lillepoe e-poest saad tellida erinevaid lõikelilli – kas Sinu väljavalitud inimese lemmikuteks on

Roosid, Nelgid, Tulbid, Gerberad, Krüsanteemid, Inkaliiliad vm.

meie veebipoes on need lilled esindatud.


Saame pakkuda personaalseid lahendusi. Näiteks, toimetada kohale tellimusi väljaspool meie tavapärast tööaega, tellida hooajaväliseid lilli, anda kliendile igasugust tagasisidet kohaletoimetamise kohta.

Kati Lillepood soovib pakkuda kõikidele klientidele midagi erilist, luues meeliköitvaid lillekimpe, isikupäraseid seadeid ning sündmusteks sobivaid pärgi, mis kaunistavad silma ja soojendavad südameid.

Meie suurim rõõm on see kui saame klientidelt positiivset tagasisidet. Nii lillede saatjatelt kui saajatelt. Osa sellest on pandud üles ka meie lehele ja saate neid lugeda siit.Meie virgad ja ilusad

cms-img

Gerli Sillamäe

Florist
Tegelenud floristikaga aastast 2016

Katrin Sillamäe

Florist
Tegelenud floristikaga aastast 2016

Kliendid meist

Tellisin kevadpühadeks pärja, jäin väga väga rahule. Soovitan soojalt Kati lillepoodi kõigile.”

Ülle N.

Ema kinkis mulle Kati Lillepoest uinuva roosi kimbu. Roosiõisi oli kokku 4, värvus lilla ning ka karp oli sametililla. Õite vahel oli veel pantud paar lillat pärlit ning veidi rohelisi lehti, et kohevust lisada. See oli parim sõbrapäeva kink, mis ma ema käest olen saanud. Kaks kuud hiljem ning roosiõied näevad ikka head välja. Soovitan soojalt Kati Lillepoodi!”

Merle O.

LILLEDE HOOLDAMINE

-Vali suuruselt ja kujult sobilik vaas.
-Kasuta õrnalt leiget vett. Mida puisema varrega lilled, seda soojemat vett nad armastavad.
-Alati, enne vaasi asetamist lõika varred 2-3 cm võrra lühemaks.
-Eemalda kindlasti lillede alumised lehed, et need ei ulatuks vette.
-Radiaatori, ahju või kamina lähedus pole lilledele tervislik. Samuti ära unusta õisi päikese kätte või puuviljavaagna lähedusse.
-Nädala möödudes lõika lilled julgelt lühemaks (10-15cm) ja sea madalamasse vaasi. Sel moel imendub vesi paremini ning lillede eluiga pikeneb oluliselt!
-Peale õitsemist sorteeri lilled bioprügisse ja pakend paberkonteinerisse.